Lokalita

Pre naše domy sme vybrali krásne prostredie Národného parku Veľká Fatra, kde sa z Pavlovej lúky na Donovaloch predostiera neobyčajná prírodná panoráma okolitých vysokých hôr a zmiešaných lesov. Z pohodlia a bezpečia terasy domčeka môžete sledovať tie najkrajšie západy slnka, vychutnať si pohľad na nočnú oblohu a začuť zvuky divokej prírody. Vybavenosť a služby horského rekreačného strediska Donovaly sú však na dosah ruky. Donovaly sú ľahko dostupné svojou výnimočnou polohou v srdci stredného Slovenska.

Spojenie s prírodou

Naše domy v korunách stromov sú pre nás nesplneným detským snom, o ktorý sa s vami chceme podeliť. Vznikli z našej lásky k prírode, ktorú tiež chceme zdieľať so všetkými, ktorí hľadajú spomalenie z tempa hektického života.

Jedinečná atmosféra

V korunách zdravých bukov si v domčeku z červeného smreku môžete užiť ten pravý oddych. Wild House má všetky atribúty zážitkového ubytovania a napĺňa predstavu o príjemne strávenom čase v prírode, ktorý vás dobije energiou a pozitívnym nastavením.

Turistika

Odporúčame prechádzky mnohými turistickými chodníkmi, či jazdu po značených cyklotrasách, ktoré vás môžu priviesť napr.do niekoľko km vzdialenej národnej kultúrnej pamiatky, bývalej osady Kalište na úpätí južných svahov Nízkych Tatier.

“Domnievam sa, že sa mi nijako nemôže podariť uchovať si zdravie a dobré duševné rozpoloženie, ak denne nestrávim aspoň štyri hodiny – a bežne je to viac – túlajúc sa v lesoch, po poliach a kopcoch, úplne oslobodený od všetkých svetských záväzkov.”
– Henry David Thoreau

Scroll to Top